Soutěž Podnikavá hlava hledá i letos nejlepší podnikatelský nápad!

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci vyhlašuje 15. ročník soutěže Podnikavá hlava! Hledáme nejlepší podnikatelský nápad nejen z řad studentů Univerzity Palackého.

Soutěž je určena pro studenty i zaměstnance Univerzity Palackého v Olomouci (UP) a pro podnikatele Olomouckého kraje s inovativním nápadem. Podnikavá hlava motivuje studenty UP a začínající podnikatele proměnit nápad v podnikání, odstartovat vlastní byznys a oslovit investory.

Přihlášky do soutěže je možné podávat do 20. května a na vítěze čeká hlavní cena 50 000 Kč, poradenství a konzultace s mentory v hodnotě 130 000 Kč, roční pronájem pracovního místa v Element Coworkingu nebo sleva 50 % na roční pronájem kanceláře.

Speciální kategorie "Podnikatel z UP" je určena vítězům, kteří jsou zároveň studenty nebo zaměstnanci UP a přinese dalších 5000 Kč.

Harmonogram:

25. 03. Start soutěže a otevření registrace příspěvků
20. 05. Uzávěrka přihlášek soutěžních nápadů
30. 05. Zveřejění TOP 10 finalistů
07. 06. Finále soutěže a oficiální vyhlášení výsledků

Finále soutěže:

Do finále soutěže 7. června postoupí 10 nejlepších soutěžících. Ti představí své projekty před odbornou porotou, která vybere ten nejlepší. Pro finalisty je navíc připraven praktický workshop o aktuálních trendech v marketingu s Pavlem Jeníkem z reklamní agentury Weiv Lab.

Zkušenosti finalistů z minulého ročníku:

Zajímá vás, co přinesla soutěž Podnikavá hlava finalistům loňského ročníku? Podívejte se na reportáž natočenou zpravodajským portálem iOlomoucko.cz:

Záštitu soutěži Podnikavá hlava udělili:

• rektor UP prof. MUDr. Martin Procházka, Ph.D.
  • primátor statutárního města Olomouc Mgr. Miroslav Žbánek, MPA
  • náměstek hejtmana Olomouckého kraje Ing. Jan Šafařík, MBA

Finanční podporu poskytli hlavní partneři soutěže: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest a Inovační centrum Olomouckého kraje. Marketingovou propagaci soutěže zajištuje Marketingová agentura Arrow Marketing.

Tato soutěž je realizována v rámci projektu č. 2422000002, Podpora podnikavosti, který je součástí Národního plánu obnovy, komponenty 1.4. Digitální ekonomika a společnost, inovativní start-upy a nové technologie, financovaného z EU Nástroje pro oživení a odolnost.

Autor: LBG